Dé Agri-Notaris Dé Agri-Notaris
Dé Agri-Notaris

Invasieve planten bestrijden: waterschap zoekt hulp van boeren en burgers

Ook in Friesland zijn invasieve en snelgroeiende planten als grote watersnavel’ en ‘reuzenberenklauw’ geen onbekend fenomeen. Deze planten veroorzaken dikwijls problemen met de afvoer van water en verstoren de waterveiligheid en (inheemse) natuur.

Het Wetterskip Fryslân steekt veel energie, tijd en geld in de bestrijding van deze exoten.
Dat gaat best goed maar het waterschap roept eigenaren van zijsloten op om met haar samen te werken en kennis te delen; bestrijding is daarmee veel effectiever.

Een prima oproep van het Wetterskip Fryslân in Nieuwe Oogst.
Samenwerking en bewustwording met betrekking tot bestrijding van exoten werkt efficiënt en effectief: niet naast elkaar, maar mét elkaar.

Avatar foto

Arjan Klein Hazebroek

maakt deel uit van het redactieteam van deagrinotaris.nl. Arjan Klein Hazebroek, notarisklerk agrarisch recht (registerklerk Llb)/mediator bij Tap & van Hoff Notarissen te Lochem.

Aanmelden Agri-update

Je persoonlijke pagina’s